ДЕРБИ ЗАЧЕЉА: Барани имају предност домаћег терена!
МОРНАР ће у деветом колу АБА лиге угостити екипу Сплита.
ФОТО: КК Сплит/Ивица Цавка/АБА лига
Барани су у досадашњем делу сезоне остварили само један тријумф а прошле недеље су поражени од Црвене звезде резултатом 95:75.
Најефкаснији појединац у саставу Михаила Павићевића био је повратник у клуб Теј Волер који је убацио 14 поена, Алекс Гавриловић је имао 13 погодака, док се Немања Врањеш зауставио на 10.
Са друге стране Сплићани имају идентичан скор у регионалном првенству, Борац је једини тим који су успели да савладају.
У прошлом колу пулени Славена Римца поражени су на свом терену од стране Задра.
Амерички тандем Шортер/Саливен је комбиновано убацио 28 поена, док је Борис Тишма бројао до 12.
Наша процена је да ће домаћи стићи до друге победе.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
НАШ ТИП: 1 (квота 1,83)
Препоручујемо
ТОТЕНХЕМУ СРЕЋА ОКРЕНУЛА ЛЕЂА: Бирмингемски лавови долазе у Лондон по сва три бода
26. 11. 2023. у 07:58
КРАЉ БИ ДА СЕ ВРАТИ НА ТРОН: ''Жута подморница'' не сме да представља тежак задатак за Анчелотијеву чету
26. 11. 2023. у 14:43 >> 14:43
РОМА ИМА ПРИЛИКУ ДА СЕ ПОПНЕ У ВРХ ТАБЕЛЕ: Редовна муштерија долази на ''Олимпико''
26. 11. 2023. у 08:50
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
04. 06. 2026. у 22:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВЕЛИКА БРУКА У ДУБАИЈУ: Ево шта су урадили током химне Србије на мечу Дубаи - Партизан (ВИДЕО)
Све је некако од повратка у Дубаи организовано збрда-здола. Аматеризам је био евидентан, посебно део када је изведена химна Србије.
04. 06. 2026. у 18:34
УКРАЈИНА ДИБИДУС ЗАТЕЧЕНА, РУСИЈА СЛАВИ "ОСВЕТУ": Украјинци затечени због најновијих вести
НАЈНОВИЈЕ вести ће обрадовати Русе, али растужиће Украјинце.
04. 06. 2026. у 18:47
МЕЂУДРЖАВНИ СКАНДАЛ: Жозе Мурињо тужио Турску!
Португалски фудбалски тренер Жозе Мурињо поднео је тужбу против Турске Европском суду за људска права због тога што му је прекршено право на слободу изражавања док је водио турски фудбалски клуб Фенербахче.
04. 06. 2026. у 19:00
Коментари (0)