ПАРТИЗАН НАПАДА ЈЕДНУ ОД НАЈСЛАБИЈИХ ОДБРАНА: Црно-бели покушавају да преброде кризу!

М.М.

24. 11. 2023. у 13:16 >> 13:16

ПАРТИЗАН ће у десетом колу Евролиге гостовати Анадолу Ефесу

ПАРТИЗАН НАПАДА ЈЕДНУ ОД НАЈСЛАБИЈИХ ОДБРАНА: Црно-бели покушавају да преброде кризу!

ФОТО: М. Вукадиновић

Црно-бели су у кризи и то се види на терену, игра им тренутно није на највишем нивоу а и повреде су много утицале на читаву ситуацију.

Кевин Пантер је дуго ван терена и тек је почео да тренира индивидуално, док је Алекса Аврамовић задобио повреду носа.

Изабраници Жељка Обрадовића су у осмом колу АБА лиге гостовали Цедевита Олимпији а из Љубљане нису успели да врате бодове. Гледали смо једну интересантну утакмицу, "Змајчеки" су приказали изузетну игру и на крају славили резултатом 95:91.

"Парни ваљак" није имао решење за убрзани ритам који је наметнуо противник од самог старта а Јака Блажич је био нерешива једначина за Жељкове пулене, Словенац је меч завршио са 29 поена.

У пораженом табору највише се истакао Френк Камински са 20 погодака, Зек Ледеј је убацио 17, док је Пи-Џеј Доужер меч завршио са 14 поена.

Играчи Партизана су били дефанзивно испод жељеног нивоа, примили су 95 поена и ту једноставно није било помоћи.

Прошле недеље у дуплом колу Евролиге црно-бели су били половични, након пораза од Бајерна успели су да савладају Албу на свом терену. Тренутно имају скор 4-5 и налазе се на деоби 11. места.

Са друге стране њихов данашњи противник има идентичан скор. Двоструки шампион Европе је у прошлом колу поражен од Милана резултатом 92:76. Ердем Чан је ове сезоне преузео екипу али како ствари стоје, озбиљније резултате можемо очекивати тек следеће године.

Анадолу Ефес има другу најслабију одбрану у Европи, у просеку прима 86 поена по утакмици.

Ови ривали су се прошле године састали два пута и Партизан је у оба наврата славио.

Наша процена је да ће граница поена на полувремену бити пребачена.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС 

НАШ ТИП: 1. полувреме  +83,5 (квота 1,88)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.

30. 04. 2026. у 19:38

Иран је јутрос био запањен, а сада је Трамп у шоку! Ово уопште није очекивао

Иран је јутрос био запањен, а сада је Трамп у шоку! Ово уопште није очекивао

Док још траје крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина. Али и Канада - која је приредила прави скандал.

30. 04. 2026. у 18:41

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе