МОМЦИ ИЗ ВИЛЕРБАНА СУ ДОБРО ПОЧЕЛИ СЕЗОНУ: Паркерови пулени су у пуном гасу!

М.М.

27. 09. 2023. у 10:45

КОШАРКАШИ Асвела ће у трећем колу француског првенства угостити Ле Портел.

Изабраници Ти-Џеј Паркера су добро почели сезону, одиграли су две утакмице у оквиру домаћег шампионата и уписали исто толико победа.

У првом колу су савладали Ле Ман резултатом 89-75, да би недељу дана касније били бољи од Гравелина.

У првој утакмици највише се истакао Тимоте Луваву-Кабаро са 17 погодака, док је у другој екипу предводио Нандо де Коло са 21 поеном.

Жофри Ловерњ је такође био на виском нивоу, бивши играч Партизана је у просеку имао 14 поена и 7 скокова.

Са друге стране њихов данашњи противник је доживео пораз од Бурга, а затим и од Нантера.

Клуб из Вилербана је фаворит у овом дуелу и верујемо да ће то оправдати и на терену.

НАШ ТИП: Х2 8,5 (квота 1,57)

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24

НОВИ СНИМАК ИЗ АРЕНЕ: Ево шта се десило када су се у ходнику срели Нанели и Лазаревић (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а у јавности се појавио нови снимак из ходника наше највеће дворане.

19. 05. 2024. у 16:22