Бек црвено-белих преузима одговорност?
НЕМАЊА Недовић је наш данашњи избор.
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Бек црвено-белих је у трећој утакмици екпслодирао и спаковао противнику 19 поена.
Два дана касније момак из Нове Вароши је потпуно подбацио, за 14 минута на терену није имаo поентерски учинак.
Тренутни резултат у серији је 2-2 и ко у овом дуелу буде био бољи освојиће титулу регионалне АБА лиге.
Вечерас ће неко морати да искочи, а Немања је тај који има предиспозиције за тако нешто.
Српски интернационалац се не либи одговорности и небројано пута је показао да може подједнако добро да игра и на гостујућем терену.
Очекује нас интересантан сусрет, а наша процена је да ће овај момак пребацити задату границу.
НАШ ТИП: +13,5 (квота 1,90)
Препоручујемо
КАРЛИТОС УНАПРЕЂУЈЕ ИГРУ: У првом колу је имао великих проблема!
22. 06. 2023. у 09:27
ХОЛАНЂАНИН ПРИКАЗУЈЕ СЈАЈАН ТЕНИС: Пољак још увек није у пуном гасу!
22. 06. 2023. у 09:15
АРГЕНТИНАЦ ЈЕ НАПРАВИО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Улога фаворита припада Аустралијанцу!
22. 06. 2023. у 08:30
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЖРТВУ ЧЕРНОБИЉА, ДЕВОЈЧИЦУ-МУТАНТА, РОДИТЕЉИ СУ ОСТАВИЛИ: Сада цео свет не може да верује шта је постала!
Чуда постоје. Ко вам каже да је другачије, покажите му ову причу.
19. 03. 2026. у 18:19
СРБИ СУ ЗГРОЖЕНИ АЛБАНСКО-БОСАНСКИМ СКАНДАЛОМ: Ево шта се десило у Тузли (ФОТО)
Косово је Србија, ма шта ко мислио. Али, неки који другачије мисле, не либе се да промовишу лажну државу, самопроглашену на територији јужне српске покрајине..
19. 03. 2026. у 16:20
Коментари (0)