НОЛЕ МЕЉЕ СВЕ ПРЕД СОБОМ: Србин је још увек гладан трофеја!
НОВАК Ђоковић и Хуберт Хуркач одмериће снаге у четвртфиналу турнира у Дубаију.
FOTO: AP/Tanjug
Србин је имао малих проблема у првом колу против Томаша Махача, победу је успео да обезбеди тек након тај-брејка одлучујућег сета.
Већ следећег дана светски број 1 је изгледао далеко боље на терену, није то његова најбоља верзија, међутим, ниво тениса који је приказао био је сасвим довољан да се рутински савлада Талон Грикспор резултатом 2:0 (6:2, 6:3).
Са друге стране Пољак игра квалитетно у последње време, у уводним рундама је елиминисао Александра Шевченка и Павела Котова, а прошле недеље је у Марсељу подигао трофеј савладавши у финалу Бењамина Бонзија.
Ово ће бити пети међусобни окршај ових ривала, а српски тенисер је до сада увек излазио као победник.
Хуберт је некако највећи отпор пружио пре две године на мастерсу у Паризу када је поражен у три сета.
Наша процена је да ће у првом сету пасти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 7-9 (квота 1,95)
Препоручујемо
РЕАЛ СА НОВИМ РАУЛОМ У ЕЛ КЛАСИКУ: Барселона без Левандовског
02. 03. 2023. у 20:02 >> 20:02
"ПАРНИ ВАЉАК" ПОНОВО МЕЉЕ: Црно-бела гарда све ближа плеј-офу!
02. 03. 2023. у 16:17 >> 16:17
МАГИЈА МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Кампацо и црвено-бели хватају последњи воз
02. 03. 2023. у 14:41 >> 14:42
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево "Тип" тикета осталих спортова за четвртак
02. 03. 2023. у 08:07
И ЧУВЕНИ "ГРОБАРИ" ДОШЛИ НА КОМЕМОРАЦИЈУ ВЛАДИМИРА ЦВЕТКОВИЋА: Какве сцене на Маракани... (ФОТО/ВИДЕО)
Чињеница да је умро Владимир Цветковић, легенда и кошаркашког и фудбалског клуба Црвена звезда, окупила је данас на Маракани не само оне којима су црвено-бели у срцу, већ и црно-бели, јер је донедавно мало ко е знао да је чувени "Цвеле" својевремено био и "спасилац" ФК Партизан.
12. 05. 2026. у 12:20
НЕМЦИ У ШОКУ, СРБИ У НЕВЕРИЦИ! Хрвати очитали лекцију целом свету
ФУДБАЛСКИ свет је у неверици!
12. 05. 2026. у 08:41 >> 08:44
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Легенда грми због онога што је Србин причао пре "милион" година
Најбољи тенисер у историји Новак Ђоковић подржао је колеге и колегинице који су спремни за бојкот Ролан Гароса зарад бољих услова на АТП и ВТА туру.
12. 05. 2026. у 06:10 >> 06:58
Коментари (0)