Хрват више није исти играч!
ПРВО коло Синсинатија нам доноси окршај Лоренца Мусетија и Борне Ћорића.
Фото: EPA-EFE/Koen Suyk
Италијан је до главног жреба морао преко квалификација, избацио је Данијела Алтмајера, а затим и нашег Душана Лајовића.
Последњи турнир на бетону који је играо овај двадесетогодишњак био је Мајами.
Са друге стране Хрват је прошле недеље наступио у Монтреалу, међутим, заустављен је већ у првој рунди од сународника Марина Чилића.
Ово ће бити први међусобни окршај ових ривала а наша процена је да ће 33. Играч света забележити тријумф.
НАШ ТИП: Ћорић - Мусети 2 (квота 1,70)
Препоручујемо
РОВОВСКА БИТКА У ВЕЛСУ: Свонси кроти "лавове" за први тријумф на свом стадиону
16. 08. 2022. у 09:07
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)
Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.
22. 01. 2026. у 17:53 >> 18:31
ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично занимљиве.
22. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)