Дуел "бомбардера" у Лондону!

М.М.

15. 06. 2022. у 11:38

ДРУГО коло Квинса нам доноси окршај Марина Чилића и Александра Бублика.

Дуел бомбардера у Лондону!

Tanjug/AP

Хрват приказује тенис као из најбољих дана, деловало је да га више никада нећемо видети у завршници неког великог турнира, међутим, на Ролан Гаросу је играо невероватано и стигао до полуфинала, где је заустављен од Каспера Руда.

Пре два дана је у првом колу савладао Лијама Бродиа након три сета, 17. играч на свету је сјајно сервирао у том мечу, имао је 18 ас удараца.

Са друге стране, Казахстанчев дуел се завршио предајом Лоренца Мусетија при резултату 1-0.

Ови ривали су се до сада два пута састајали, а оба пута је тријумфовао Марин.

Обојицу краси убитачан сервис, наша процена је да Бублик неће изгубити први сет са већом разликом од задатог хендикепа.

НАШ ТИП: Чилић - Бублик 1S HG2 -1,5 (квота 2,03)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И ВАЉА СЕ ОД СМЕХА: Вечити ривали ово досад нису доживели

ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И ВАЉА СЕ ОД СМЕХА: "Вечити ривали" ово досад нису доживели

Када се код нас каже "вечити дерби", одмах се зна, то је спортски мегдан у коме играју Црвена звезда и Партизан. Или Партизан и Звезда, како је коме драже. У Лондону има више дербија, али "вечити" је онај у коме се за превласт на "северу" боре Арсенал и Тотенхем. А оно што су урадила два навијача та два клуба - постала је "тема дана". Не само у Енглеској.

09. 05. 2026. у 19:46

СРБИН РАСПАМЕТИО АМЕРЕ: Богдан Богдановић имитирао Доналда Трампа

СРБИН РАСПАМЕТИО АМЕРЕ: Богдан Богдановић имитирао Доналда Трампа

Откад је почео да се оглашава поводом рата у Украјини, а потом и сукоба у Ирану, Доналд Трамп своје објаве на друштвеним мрежама завршава са "Хвала на пажњи!". Сада је нешто слично урадио и капитен кошаркашке репрезентације Србије, Богдан Богдановић, и то покренувши тему која је изазвала лавину реакција у Америци.

09. 05. 2026. у 12:41

Коментари (0)

КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима