ЗЕЛЕНЕ ПРУГЕ У ДРАСТИЧНОМ ПАДУ ФОРМЕ: Проблеми у дефанзиви све израженији, то ће Баски знати да искористе и дођу до прве победе у гостима

Оља Мркић

07. 11. 2025. у 18:01

У 12. колу шпанске Ла Лиге састају се Елче и Реал Сосиједад.

ЗЕЛЕНЕ ПРУГЕ У ДРАСТИЧНОМ ПАДУ ФОРМЕ: Проблеми у дефанзиви све израженији, то ће Баски знати да искористе и дођу до прве победе у гостима

Foto: Profimedia

Домаћин је сезону започео обећавајуће, са чак седам кола без пораза, али је у последње време у драстичном паду форме – у последња четири меча забележио је три пораза и само један реми.

Тај низ лоших резултата вратио је Елче у доњи део табеле, а проблеми у дефанзиви постају све израженији.

Сосиједад је, напротив, након спорог старта ухватио залет. Тим из Сан Себастијана освојио је седам бодова у последња три меча и уписао победе против Севиље и Атлетик Билбаа, што му је донело преко потребно самопоуздање. Иако Баски нису још увек славили у гостима ове сезоне, њихова форма и стабилност у игри делују охрабрујуће.

Очекује се тактички опрезна утакмица, без великог броја голова, у којој гости имају реалне шансе да остану непоражени.


НАШ ТИП: Х2&0-3 (квота1,83)

БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

09. 02. 2026. у 12:24

Коментари (0)

Такси у Београду пред изазовом модернизације