ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са три реалне квоте
ТИП вам је за данас саставио тикет са три "сигурице".
Foto: Profimedia
Понедељак
20.00 Флитвуд - Лидс У21 |1+&2+ (1,31)
20.00 Кембриџ јунајтед - Лутон |1+&2+ (1,40)
Укупна квота: 2,44
Издвојили смо вам три предлога из енглекског ЕФЛ трофеја, голови су често у том такмичењу, поготово када играју омладински тимови прволигаша и верујемо да ће наши типови бити пролазни.
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта
Препоручујемо
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)