СЛАВИЈА СЕ ВРАЋА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Норвежани имају два лица, једно код куће, а друго на страни
СУСРЕТ двеју екипа од којих се не очекује неки велики успех ове сезоне у Лиги шампиона очекује нас вечерас у Прагу, где домаћа Славија дочекује Боде/Глимт.
Foto: Profimedia
Форма Славије је фантастична – непоражени су у последњих 15 утакмица у свим такмичењима и могу остварити четврту узастопну победу са минимум три гола.
Боде/Глимт је такође у одличној форми, са четири победе у последњих пет мечева. Оба тима играју офанзивно и могу очекивати динамичан сусрет са најмање три постигнута гола.
Наш тип: 3+ (квота 1.57)
Препоручујемо
НЕ ОДУСТАЈУ ОД СВОГ СТИЛА ИГРЕ: Парижани настављају у свом ритму
26. 12. 2025. у 14:14
МОТИВИСАН ЈЕ ПРОТИВ БИВШЕГ КЛУБА: Ифе Лундберг се уклопио у систем!
26. 12. 2025. у 13:25
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
СРБИН НОВА СВЕТСКА ФИЛМСКА ЗВЕЗДА: Бобан Марјановић у средњовековном спектаклу - и сви га се плаше (ФОТО)
Бобан Марјановић је као кошаркаш опчинио свет бравурама и у Европи и у НБА лиги, а као глумац можда највише у "Џону Вику", где је "делио" филмско платно са Кијануом Ривсом. Сада има нову улогу.
24. 12. 2025. у 17:13
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Летонија урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
24. 12. 2025. у 12:08
Коментари (0)