ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Домаћин нема шта да изгуби и мора напасти од првог минута
ФУДБАЛЕРИ Викторије Плзењ покушаће да направе чудо и надокнаде три гола заостатка против Ренџерса на "Досан арени" у реванш утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона.
Foto: Profimedia
На првом сусрету овог двомеча постојао је само један тим на терену, Ренџерс је доминирао на "Ајброксу", поново се показало да му је домаћи терен велика предност и убедљиво је славио резултатом 3:0.
Нападачки фудбал шкотског великана је дошао до изражаја, стил фудбала менаџера Расела Мартина прија екипи, бар када игра на међународној сцени, и требало би чудо да се деси да не прођу у плеј-оф квалификација.
Да знају да сачувају предност показали су у прошлом колу када су после тријумфа од 2:0 одиграли 1:1 са Панатом на страни, реално гледано доста теже гостовање него "Досан арена".
Ипак, домаћина не треба потценити, против Сервета је у реваншу постигао три гола како би прошао даље у другом колу квалификација и данас му исто то треба како би потенцијално бар дошао до продужетака.
Можемо очекивати нападачки настројен Плзењ од самог старта, нема чешки представник шта да чека, мора играти на гол више и очекујемо доста погодака на "Досан арени".
НАШ ТИП: ГГ&3+ (квота 1,97)
БОНУС ВИДЕО: Кладионичарске приче Милана Ђурице
Препоручујемо
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду
12. 08. 2025. у 07:20
ЈУЧЕ ЈЕ ЛАГАНО ДОШЛО! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са три реалне квоте
12. 08. 2025. у 08:05
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026, ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
31. 01. 2026. у 15:23
НОВАК УРЛАО НА ЊЕГА КАД ГА ЈЕ ВИДЕО ПОСЛЕДЊИ ПУТ! Ево ко суди Ђоковић - Алкараз, финале Аустралијан опена! (ВИДЕО)
Организататори првог гренд слема у 2026. години одлучили су да финале Аустралијан опена у мушкој, појединачној конкуренцији, у коме играју Новак Ђоковић и Карлос Алкараз, суди Џон Блом.
31. 01. 2026. у 21:12
ШОК ТРАНСФЕР КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА! Странац напустио црвено-беле усред сезоне!
Најновије вести из КК Црвена звезда не спадају у уобичајене за средину сезоне.
31. 01. 2026. у 17:00
Коментари (0)