БОРБА ЗА ИЗБЕГАВАЊЕ БАРАЖА: Тамека је безопасна у гостима, а Куресаре је права домаћинска екипа
КУРЕСАРЕ дочекује Тамеку у 17. колу естонске Премијум лиге.
Foto: Profimedia
Утакмица велике важности у борби за избегавање баража: Куресаре и Тамека имају идентичан скор после 16 кола.
Домаћин је у катастрофалној форми са четири узастопна пораза, сви уз најмање два примљена гола.
Ипак, на свом терену Куресаре делује далеко сигурније – у последњих пет мечева код куће имају три победе, а изгубили су само од најјачих тимова – Флоре и Левадије.
С друге стране, Тамека је у гостима у великом проблему – чак шест пораза заредом, уз 18 примљених голова у тих шест мечева (просек од 3 по утакмици). Иако су у последња три кола на свом терену уписали две победе, ван куће не уливају поверење.
Упркос томе што су добили последња два директна дуела (оба код куће), пре тога су имали 11 узастопних неуспеха против Куресареа.
НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,57)
Препоручујемо
ДОНАЛД ТРАМП У ШОКУ! Ово није очекивао када је наредио напад на Венецуелу
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелни председник Доналд Трамп, изненадиле многе.
13. 01. 2026. у 19:15
ДЕЈАН СТАНКОВИЋ ШОКИРАО СТРАНЦА: Овај одмах решио да напусти ФК Црвена звезда!
Најновије вести из ФК Црвена звезда стижу - из Турске.
13. 01. 2026. у 15:23
КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ ЗА СРБИЈУ! Суспендован ватерполиста Душан Мандић!
Српски ватерполиста Душан Мандић неће моћи да помогне саиграчима на наредне две утакмице Европског првенства и то због суспензије!
13. 01. 2026. у 09:31
Коментари (0)