ПРВЕНСТВО ИМ ЈЕ ПРИОРИТЕТ: Гости су прошли пут славили изнад поларног круга
У оквиру шеснаестине финала Купа Норвешке, Тромсе дочекује КФУМ Осло, у мечу који се на први поглед чини као прилика за домаћина да оправда улогу фаворита. Ипак, последњи меч ових ривала на овом стадиону завршио се победом гостију из Осла!
Профимедиа
Форма оба тима у Елитсерији није охрабрујућа – и Тромсе и КФУМ имају по само једну победу у првих пет кола. Тромсе је прошле недеље такође играо код куће, али је поражен од Сандефјорда (0:1), док је КФУМ Осло у последње две лигашке утакмице у гостима остао без постигнутог гола и укупно дао само један у три гостовања.
У купу такође нису блистали – Тромсе је једва прошао Скјербој са 1:0, док је КФУМ славио 2:0 против екипе Орн, оба нижелигаша.
Иначе, последњи директни дуел одигран је у Ослу и тада је Тромсе славио минималцем – 1:0.
Све ово указује на утакмицу са мало голова, поготово имајући у виду тренутну ефикасност оба тима, као и чињеницу да обе екипе посрћу у првенству па им куп и није баш приоритет.
НАШ ПРЕДЛОГ: 0-2 (квота 1,82)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС
Препоручујемо
РОКЕТСИ ИГРАЈУ ДОБРУ КОШАРКУ: Санси су аутсајдери у Тексасу
05. 12. 2025. у 14:01
УПИСАЛИ СУ САМО ЈЕДАН ПОРАЗ: Оклахома доминира на Западу
05. 12. 2025. у 13:44
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)