ТЕЖАК ИСПИТ НА ОДБРАНИ ДУПЛЕ КРУНЕ: Партизани је нанео једини домаћи пораз Егнатији у првенству
ЕГНАТИЈА дочекује Партизани у полуфиналу албанског купа.
FOTO: EPA/ARMANDO BABANI
Зелени су на добром путу да одбране дуплу круну, а први следећи корак је сусрет са екипом коју су пре месец и по дана лако добили са 2:0 у првенству.
После три првенствена ремија, Егнатија је коначно добила у прошлом колу првенства. Савладали су новајлију Билиса с којим су се састали и у четвртфиналу Купа. Тада су после победе у првом мечу у реваншу одиграли нерешено.
Може да забрине та тенденција да у последње време често играју неодлучено, код куће су од последњих пет пута четири ремизирали. Али можда и више од тога навијаче брине резултат са првог гоставања Партизанија овде када су њихови љубимци претрпели једини домаћи пораз у сезони.
НАШ ТИП:1 (квота 1,83)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ТИП ИЗДВАЈА ЗА ЧЕТВРТАК: Хакен већ месец дана одмора од првенства
18. 12. 2025. у 14:08
НБА: Срби доминирају, млади Француз убацује преко 20 поена...
18. 12. 2025. у 13:45 >> 13:45
ПОДБАЦИЛИ СУ У КУПУ: Тандери настављају тамо где су стали
18. 12. 2025. у 13:38
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
ХАОС: Чувени фудбалер паузирао каријеру да би био уз болесну супругу, а она га - ПРЕВАРИЛА!
Живот стварно пише драме...
17. 12. 2025. у 19:20
БУРА У СПОРТУ! Једна држава најстроже забранила да се овај број ИКАДА ВИШЕ користи на дресовима, да ли ће сад и друга?!
Најновије вести из Немачке личе на недавне из Италије.
17. 12. 2025. у 14:15
Коментари (0)