КЛАДИОНИЦЕ НЕ ВЕРУЈУ У ПРЕОКРЕТ: "Краве" би требале сачувати предност стекнуту пред својим навијачима

В.М.

12. 03. 2025. у 09:30

ДВА гола предности фудбалери Висел Кобеа браниће против Гванџуа у реванш утакмици осмине финала азијске Лиге шампиона. Меч се игра на "Гванџу фудбал стадиону" и почиње од 11 часова.

КЛАДИОНИЦЕ НЕ ВЕРУЈУ У ПРЕОКРЕТ: Краве би требале сачувати предност стекнуту пред својим навијачима

Foto: Profimedia / AFLO / Naoki Morita

Кобе је био фаворит у првом сусрету и оправдао је ту улогу славивши резултатом 2:0. Питање победника решио је у уводних 30 минута головима Осака и Идеа, а након тога је само сачувао стекнуту предност.

Популарне "краве" су на тај начин направиле велики корак ка четвртфиналу, а да ће се тамо наћи посебно верују букмерјкери који их фаворизују и на данашњем сусрету.

Разлог за то је евидентан, поред поменутог тријумфа ови тимови су се састали и у групној фази такмичења, а тада је такође славио Висел Кобе с 2:0.

То значи да јапански представник није примио ниједан гол против Гванџуа на два овосезонска сусрета и тешко је видети како ће домаћин преокренути заостатак из првог сусрета.

НАШ ТИП: X2&0-3 (квота 1,65)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ! Ко, бре, неће са Русима? Ми, Срби, хоћемо!

СРБИЈА ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ! Ко, бре, неће са Русима? Ми, Срби, хоћемо!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" и Србија је уплетена.

02. 03. 2026. у 12:44

Коментари (0)

ОБОРЕНА ТРИ АМЕРИЧКА ЛОВЦА Бела кућа каже: Пријатељска ватра! Пилоткиња се катапултирала, објављен снимак спасавања (ВИДЕО)