ВЛАХОВИЋ МОРА ДА ИГРА ИЛИ ЈУВЕНТУС ПРОПАДА: Србину против Каљарија било довољно 12 минута да покаже класу
СВЕГА нешто више од три недеље после њиховог првенственог дуела, састаће се Јувентус и Емполи, овог пута у четвртфиналу Купа Италије.
FOTO: Tanjug/AP
Тај меч решила је у своју корист "стара дама" са 4:1, а једна од стрелаца на утакмици био је Душан Влаховић.
Србин је тим поготком запушио уста критичарима, а да су се о њега огрешили и тренер Јувентуас тијаго мота и навијачи "бјанконера" као и спортски новинари на "чизми2 потврдио је и у прошлом колу када је постигао једини гол у победи над Каљаријем.
У међувремену му је Мота указао прилику уместо индиспонираног Коло-Муанија у продужецима реванша доигравања за осмину финала Лиге шампиона против ПСВ Ајндховена, када је крајем првог продужетка погодио стативу.
Био је то први Влаховићев старт у овој календарској години и довољно му је било 12 минута да докаже колику грешку су направили у Јувентусу доводећи Коло-Муанија на његову позицију човека који ће заувек остати упамћен као "онај који је промашио '1 на 1' са истрчалим голманом за титулу светског шампиона".
Повреде ће у сваком случају кројити оба састава, а велики утицај на тренере имаће и чињеница да оба тима имају паметнија посла од овог купа - Јуве се бори за пласман у лиг шампиона, а Емполи за опстанак.
НАШ ТИП: ДП1 (2,59)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
Препоручујемо
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ПОТРЕС! Син селектора Албаније у дресу Србије (FOTO)
СРБИЈА је поражена од Албаније у Лесковцу, чиме је први пут од 2014. године наша селекција остала без Светског првенства. Ипак, једна слика која је недавно осванула на интернету изазвала је велику реакцију.
27. 12. 2025. у 09:45
ЗВЕЗДА НА ПРАГУ ПОЈАЧАЊА: Црвено-бели враћају српског бисера?
Млади везиста Лазар Јовановић прешао је летос у Штутгарт за пет милиона евра, а сада би могао да се врати на "Маракану".
27. 12. 2025. у 10:46
Коментари (0)