НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за суботу

В.М.

04. 05. 2024. у 08:00

ИЗ богате фудбалске понуде редакција ТИП-а вам је спремила следећа три предлога.

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: Тип - тикет за суботу

Фото Profimedia

Субота

16.00 Брентфорд - Фулам |1-3&||1-3 (1,82)

17.00 Монако - Клермон 1 (1,33)

18.00 Славија Праг - Баник Острава 1 (1,30)

18.30 Ђирона - Барселона |1-3&||1-3 (1,78)

Укупна квота: 5,60

Брентфорд и Фулам традиционално играју голеаде, на последња четири њихова званична меча није виђено мање од три поготка и очекујемо да се мреже тресу у овом малом градском дербију јер обе екипе ''мирно'' дочекују завршницу сезоне и могу опуштено одиграти утакмицу.

Монако се бори за директан пласман у Лигу шампиона, фењераш нема шта да тражи у Кнежевини.

Славија се бори за титулу, игра одлично код куће, а уз то је доста квалитетнији тим од Баника, кец је фикс.

Ђирона и Барса играју фудбал који обећава голове, а то смо видели и у првом делу сезоне када је у овом малом каталонском дербију на ''Монжуику'' највећи хит Ла лиге славио са 4:2.

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!

ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!

Србија и Шпанија играју велики дерби 2. кола Европског првенства у ватерполу 2026 чији је домаћин Београд, али пред тај меч још се не смирују страсти од онога што се десило на дебију "делфина" на овом шампионату, када су играли против Холандије.

12. 01. 2026. у 16:50

ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово

ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово

АРИНА Сабаленка не само да је одбранила титулу на ВТА турниру у Бризбејну, већ је том приликом белоруска тенисерка одушевила и своју земљу, али и Русију - са чијим тенисеркама и она наступа без државних обележја откако је почео рат у Украјини, односно "Специјална војна операција", како то Руска Федерација зове.

12. 01. 2026. у 16:25

Коментари (0)

УниЦредит Банка: Стабилност и подршка развоју – важне поруке председника Извршног одбора за грађане Србије