ДОМАЋИН БЕЗБРИЖНО ЧЕКА ПЛЕЈ-ОФ: Гости сами себе довели у незавидан положај, али нада још постоји
БЛИЖИ се крају сезона у петом разреду енглеског фудбала, Националној лиги. У одложеној утакмици 33. кола састају се Гејтсхед и Алдершот.
ФОТО: Профимедија
Када се ова утакмица одигра, остаће још да Олдам и Халифакс сутра одиграју свој заостали меч 39. кола и онда ће кроз три дана бити спуштена завеса 46. колом.
Гејтсхед је обезбедио пласман у четвртфинале плеј-офа, а у преостале две утакмице никако не може да избори директан пролаз у полуфинале. Алдершот заостаје два бода за Халифаксом па би победом данас бар привремено, до сутра, упао у плеј-оф.
"Шотси" су очајном формом последњих недеља сами себе довели у ситуацију да други резултати одлучују о њиховој судбини.
Немају победу дуже од месец дана, или шест утакмица, у које спада и пораз код куће од Борам вуда у последњем колу, који се бори за опстанак.
Алдершот је примио чак 80 голова, само су последњи Оксфорд и претпоследњи Доркинг примили више голова од "шотса", па се поставља питање да ли је таква екипа и заслужила да се нађе у плеј-офу.
НАШ ТИП: ГГ&3+ (квота 1,60)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
"БАВАРЦИ" И "ТОБЏИЈЕ" ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Традиција је на страни немачког великана
17. 04. 2024. у 09:20
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Трансфер бомба! Црвена звезда доводи сјајно појачање, Дејан Станковић лично одабрао! Скаути више пута ишли да се увере у толики квалитет
Најновије вести из ФК Црвена звезда могле би да обрадују "делије".
04. 05. 2026. у 16:01
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп
Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
04. 05. 2026. у 12:25
Коментари (0)