''ТРАКТОРИСТИ'' СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ПЛЕЈ-ИН: Бодови у Лучанима би им много значили у борби за опстанак

15. 04. 2024. у 10:15

У последњем колу регуларног дела Суперлиге Србије састаће се Младост и ИМТ (18.00).

ТРАКТОРИСТИ СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ПЛЕЈ-ИН: Бодови у Лучанима би им много значили у борби за опстанак

ИМТ ове сезозоне дебитује у Суперлиги и, очекивано, приказао је променљиве партије током регуларног дела камапање. Добро је отворио сезону, након чега је уследио пад, а сада никако да ухвати прави ритам и очекује га борба за опстанак.

Тренутно заузима 14. место са 29 сакупљених бодова, што је три, односно 13 више од Железничара и Радника који су испод њега на табели.

Што се тиче форме, трактористи су на последњих пет утакмица уписали победу уз по два ремија и пораза.

Са друге стране, Младост је направила добар резултат ове сезоне пласиравши се у плеј-оф који ће дочекати са седмог места које тренутно држи са 40 сакупљених бодова.

Иако је нападачки једна од импотентнијих екипа у лиги са само 28 постигнутих голова, када је тресла мрежу углавном није примала голове, што је и био кључ његог пласмана у плеј-оф.

Као и ИМТ, не налази се у завидној форми и последње коло очекује са само једном оствареном победом на последњих пет лигашких утакмица.

Први овосезонски обрачун данашњих ривала био им је и први у историји, а на њему је Младост славила са 1:0.

Данас верујемо да ће ИМТ бити енергичнији јер има више мотива, бори се за опстанак и мислимо да може освојити барем један бод у Лучанима.

НАШ ТИП: X2 (квота 1,70)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 14:59

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 14:24