УКОЛИКО ЖЕЛИ У ЛИГУ ШАМПИОНА БОЛОЊА МОРА ДА ПОБЕЂУЈЕ ОВАКВЕ УТАКМИЦЕ: '''Ренато Дал'Ара'' даје ветар у леђа ''црвено-плавима''!
У 32. колу Серије А фудбалери Болоње ће угостити Монцу (20:45).
ФОТО: Танјуг/АП
Домаћин има сјајну сезону, Тијаго Мота је наштеловао екипу која игра дебело изнад очекивања и седам кола пре краја налази се на четвртом месту, надомак историјског пласмана у Лигу шампиона.
Болоња је до сада сакупила 58 бодова, три више од петопласиране Роме која јој дише за вратом, али може се рећи да она исто ради и Јувеу који је у најгорој форми од поменуте три екипе и има четири поена више од ''црвено-плавих''.
Биће јако занимљиво испратити ову битку за пласман у Лигу шампиона, а оно што би обрадовало све ове тимове је да и пето место води у најјаче евроспко такмичење, што је врло могуће да се деси с озбиром да је италијанска лига прва по освојеном коефиицијенту ове сезоне.
Иако је у прошлом колу ремизирала са Фрозинонеом, то и није толико лош резултат на гостовању против екипе која се грчевито бори за опстанак, али Болоња данас мора освојити три бода како би одржала дистанцу у односу на вучицу.
Велику помоћ имаће у виду подршке навијача која је на ''Ренато Дал'Ари'' увек на високом нивоу и довољно је рећи да је овај стадион после ''Ђузепе Меаце'' најтеже гостовање у Италији.
Чета Тијага Моте је сакупила чак 38 бодова на 16 утакмица код куће и талентовани стручњак прижљекује партију сличну оној када су прошли пут играли на свом терену и рутински савладали Салернитану са 3:0.
Наравно, Монца је далеко тежи противник, али доживела је два узастопна пораза пред овог гостовање тако да се не налази баш у добром ритму.
Прво је бољи од ње био Торино (0:1), а затим су ''бјанкороси'' испустили предност од 2:1 коју су имали против Наполија (2:4).
Монца се налази у средини табеле, а како се тешко може умешати у битку за неко од места која воде у Европу, нема баш за шта да се бори сем за част у завршници сезоне.
На дуелу ових тимова крајем септембра виђен је реми без голова.
Од битнијих играча код домаћина ће изостати Салемакерс, док ће код госта меч пропустити Калдирола.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,57)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке, па је то чак довело и до тога да реагује председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп, а онда и до једног шок-обрта.
11. 03. 2026. у 19:25
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију - "уплела" се и Србија.
11. 03. 2026. у 17:01 >> 17:43
Коментари (0)