"ОРЛОВИ" ЋЕ СКУПО ПРОДАТИ КОЖУ: Шампионска звона већ се чују у Ајндховену

О. М.

08. 03. 2024. у 10:32

ЕРЕДИВИЗИЈА у Холандији улази у 25. коло такмичења које се отвара дербијем између Го ахед иглса и водећег ПСВ Ајндховена.

ОРЛОВИ ЋЕ СКУПО ПРОДАТИ КОЖУ: Шампионска звона већ се чују у Ајндховену

Фото Profimedia

Орлови играју добро ове сезоне. Имају по 10 победа и седам пораза и реми. Тренутно су на шестом месту и уз мало среће и вештине могли би да се нађу у конкуренцији за европска такмичења.

Победили су код куће у прошлом колу против Валвијка 1:0. Домаћин је био доминантнији на терену, имао 30 покушаја до гола, али је само једном лопта погодила мрежу. У 61. минуту прецизан је био Јакоб Бром.

Пре тога су изгубили од Твентеа са 3:0, победили Херенвен са 2:0 и ремизирали са Зволеом 1:1.

ПСВ суверено влада врхом табеле Ередивизије. И даље немају пораз, а само три екипе су успеле да им ишчупају по бод. Тренутно имају десет бодова више од Фејенорда и једну руку су већ ставили на шампионски штит.

У прошлом колу ПСВ је угостио Фејенорд. Постигли су гол већ у четвртом минуту, добро контролисали лопту, али су до 61. минута примили два гола. Чекали смо 71. минут да ПСВ изједначи, после чега су се гости углавном бранили и резултат је остао нерешен.

У ранијем колу ПСВ је декласирао ПЕЦ Зволе са 7:1. Победили су Херакле са 2:0 и Волендам 5:1. ПСВ је постигао највише голова у лиги до сада, а позитивна гол-разлика је 66 голова, што одавно нисмо видели.

НАШ ТИП: 2&2-5

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ "КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА"

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44