ФОРТУНА НАПУСТИЛА ДИСЕЛДОРФ: "Ротхозне" и ове сезоне од готовог праве вересију

О. М.

08. 03. 2024. у 10:11

ХСВ гостује Фортуни из Диселдорфа у 25. колу Друге лиге немачке, популарне "цвајте". Утакмица се игра од 18 часова на стадиону "Меркур шпил Арена".

ФОРТУНА НАПУСТИЛА ДИСЕЛДОРФ: Ротхозне и ове сезоне од готовог праве вересију

Диселдорф се у последње време мучи када треба да затвори решене утакмице. Против Хановера је бодио са 2:0, а против Карслруеа 1:0 и 2:1. Обе те утакмице завршене су резултатом 2:2. Додатно, водили су са 1:0 против Елверсберга, а тај меч завршио је поделом бодова 1:1.

Слично је било и против Санкт Паулија у Купу, с тим да су тај меч ипак решили у своју корист после продужетка. Била је то освета за пораз у првенству када су "пирати" славили победу од 2:1 у Диселдорфу.

А што се тиче Хамбургера, све је извесније да ће ова сезона "ротхозни" личити на неколико претходних. Опет је некадашњи шампион Европе у завршници првенства прокоцкао тешко стечене бодове и позицију у врху табеле. Има још шансе, али ако наставе с оваквим играма, опет ће остати без промоције.

У прошлом колу доживели су шок када су на свом терену изгубили од Оснабрика са 2:1. Током читавог меча гости су само два пута шутирали у оквир гола и оба пута су били прецизни. ХСВ је на крају првог полувремена постигао један гол из пенала, али њихов притисак није уродио плодом до краја меча и Оснабрук је донео бодове после гола у 89. минуту.

У првом делу сезоне ХСВ је победио са 1:0, а прошле године у Диселдорфу било је 2:2.

НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 1,52)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ "КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА"

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44