''ЛУДА ШУМА'' ИМА ПРИЛИКУ ДА ПРЕУЗМЕ ПРВО МЕСТО: У госте јој долази један од главних ривала за титулу

В.М.

19. 02. 2024. у 08:55

ЗА крај 21. кола бугарског првенства гледаћемо дерби између трећепласираног Лудогореца и другопласираног Черно Мореа (15.00).

ЛУДА ШУМА ИМА ПРИЛИКУ ДА ПРЕУЗМЕ ПРВО МЕСТО: У госте јој долази један од главних ривала за титулу

Foto: Profimedia

Домаћин је другу полсезону отворио освајањем трофеја. Састао се са ЦСКА 1948 у финалу Суперкупа, где је виђена велика драма, после 1:1 у регуларном делу одмах су се изводили пенали у којима је смиренији био Лудогорец, победио је са 4:3 у серији и тако дошао до трећег узастопног Суперкупа.

Након тога ''луда шума'' се окренула европским обавезама и средином прошле недеље је успела да ''преживи'' гостовање Сервету. Швајцарски представник је био бољи ривал на мечу и упутио је чак 23 ударца на гол противника, али није успео да пронађе пут до мреже (0:0), тако да ће се судбина двомеча решавати у Разграду.

Што се тиче првенства, ово ће Лудогорецу бити први лигашки меч након зимске паузе и одмах ће имати тежак задатак јер му у госте долази Черно море. 

Домаћин је тренутно трећи на табели са 42 освојена бода, што је три мање од Черно мореа и водеће ЦСКА Софије, па не треба трошити речи колико је вечерашњи меч битан за обе екипе.

За разлику од Лудогореца, гости и даље нису одиграли ниједан меч у другом делу сезоне, али су били заузети на припремама на којима су одиграли чек осам утакмица. Уписали су три победе уз исто толико ремија и два пораза.

Главна одлика Черно мореа у првом делу кампање је била сјајна офанзивна игра, једна су од најефикаснијих екипа лиге са 35 постигнутих голова и видећемо да ли ће наставити у истом ритму након зимске паузе.

Ови ривали су се последњи пут састали у шестом колу и тада је било 1:0 за Черно море, а ми верујемо да ћемо и вечерас гледати нешто тврђу утакмицу.

НАШ ТИП: |0-1&||0-2 (квота 1,58)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

УКРАЈИНА У ШОКУ: УЕФА казнила Украјинце - због Русије!

УКРАЈИНА У ШОКУ: УЕФА казнила Украјинце - због Русије!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове, "специјална војна операција", Русија је често кажњавана од стране Запада у многим аспектима живота, па и спорту, али сада се десило да је санкција изречена - Украјини.

06. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину