МАЈСТОРИ ЗА РЕМИЈЕ: Домаћин је играо нерешено пет пута у последњих шест кола!

В.М.

05. 02. 2024. у 10:45

ПОСЛЕДЊИ меч 25. кола шпанске Сегунде одиграће се на ''Ромареди'' где ће Сарагоса угостити Спортинг Хихон (20.30).

Фото Profimedia

Сегунда је позната као уједначена лига која има велики број тврдих утакмица, а право оличење тога је Сарагоса која је у последње време постала мајстор за ремије.

На минулих шест првенствених утакмица одиграла је чак пет ремија, а такође је на пет утакмица долазила игра 0-2 гола, док су се једино распуцали против Левантеа када је било 2:2.

Због тих резултата ''бели'' имају импресиван низ утакмица без пораза, али недостатак победа им је онемогућио да се придруже екипама које се боре за плеј-оф, па су тренутно 14. на табели са 33 сакупљена бода.

Са друге стране, Хихон је једно време био у самом врху табеле, али уписао је само један тријумф на последњих шест лигашких мечева, па не чуди што је пао на седмо место које држи са 39 освојених поена.

Ипак, заостаје само три бода за другопласираним Еибаром, што довољно говори о уједначености горњег дома Сегунде, тако да би могли да се врате у врх табеле ако однесу три бода са ''Ромареде''.

Може се рећи и да се Спортинг претплатио на ремије као и Сарагоса, јер је на поменутих шест мечева уз победу и пораз чак четири пута делио плен са својим ривалима.

У првом делу сезоне вечерашњи ривали су одиграли нерешено на ''Молињону'', а ми верујемо да ће то и вечерас бити случај.

НАШ ТИП: X (квота 2,95)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56 >> 19:11

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 14:59

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 14:24