ЖИРОНДИНЦИ ДОЧЕКУЈУ ЛИДЕРА: Анже не даје много прилика за гол својим противницима

О. М.

29. 01. 2024. у 12:48

ЛИДЕР француске друге лиге Анже гостује Бордоу у утакмици 22. кола која је на програму од 20 часова и 45 минута.

Фото Profimedia

Бордо игра променљиво од почетка сезоне, због чега је и дошао у ситуацију да се бори за опстанак. Жирондинци истина имају солидних плус пет у односу на првог испод црте, Анси, али такав однос снага је ступио тек пре неколико недеља.

Остаје да се види хоће ли Бордо истрајати у форми коју приказује у последње време, када је изгубио само од Оксера, екипе која се са Анжеом бори за прво место.

Анже је тренутно најуспешнији тим Друге лиге са 13 победа и четири пораза и ремијем после 21 утакмице. Они су стабилан тим који игра опрезно и не дозвољава противницима више од једног гола у просеку.

У прошлом колу Анже је победио Кевили-Ревен са 3:2. У узбудљивој утакмици играчи гостујуће екипе постигли су први гол у 19. минуту. Уследила је офанзива Анжеа и шест минута касније дошло је до изједначења. До краја полувремена Анже је већ повео. У другом делу меча гости су изједначили у 67. минуту. И таман када смо помислили да ће бити још нерешено, Фарид ел Мелали је постигао свој други гол у дану, у задњим тренуцима меча.

Анже је у претходном колу изгубио од Бастије са 2:0 и био је то други узастопни пораз пошто су у Купу изгубили од прволигаша Бреста. Раније су победили Генгам 1:0, а у гостима Троу са 4:1.

НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 1,85)

ПОГЛЕДАЈТЕ СПЕЦИЈАЛ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36