ХАРТС БЕЗ ПОРАЗА ШЕСТ УТАКМИЦА: Данди има великих проблема

О. М.

23. 01. 2024. у 13:29

ХАРТС дочекује Данди у заосталој утакмици 12. кола шкотског Премијершипа. Утакмица се игра у Единбургу од 20 часова и 45 минута.

Профимедиа

Хартс се пласирао у четврто коло Купа Шкотске победом над Спартансом од 2:1.

Пре тога су одиграли меч против Ливингстона и победили такође са 2:1. После досадног првог полувремена, Хартс је постигао два гола у 53. и 64. минуту меча. Ливингстон је у 79. минуту смањио на 2:1 из пенала, али до краја меча нису успели да промене резултат.

Хартс је на трећем месту после 21 одигране утакмице. За другопласираним Ренџерсом заостају 10 бодова, али имају и меч више од њих. Нису изгубили у последњих пет мечева. Имају четири победе и један реми, што их је довело до врха табеле.

Данди је до сада одиграо само 18 мечева и налази се на седмом месту са 22 бода, али има само једну победу у последњих пет мечева.

У прошлом колу Данди је ремизирао са Килманроком 2:2. Данди је до 85. минута имао предност од 1:0, а потом је Килманрок преокренуо на 2:1. Бод је стигао у петом минуту надокнаде времена после гола Шонесија.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,73)

ПОГЛЕДАЈТЕ СПЕЦИЈАЛ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36