ШТА МОГУ "ОШТРИЦЕ" ЧЕТВРТОЛИГАШУ? Шефилд јунајтед се помирио са судбином у Премијер лиги, Куп је шанса да сачувају образ

Оља Мркић

06. 01. 2024. у 10:56

ЈЕДАН од занимљивијих дуела трећег кола ФА Купа игра се од 16 часова на Пристфилд стадиону где домаћи Џилингем дочекује Шефилд јунајтед.

ШТА МОГУ ОШТРИЦЕ ЧЕТВРТОЛИГАШУ? Шефилд јунајтед се помирио са судбином у Премијер лиги, Куп је шанса да сачувају образ

Фото: ЕПА

Џилси су десети на табели Лиге два са два бода заостатка за местом које води у плеј-оф. У првом колу Купа су као гости елиминисали шестолигаша Херефорд, а у другом су изненадили екипу из Лиге један Чарлтон.

Чини се да се Шефилд јунајтед помирио са судбином и већ се полако припрема за Чемпионшип наредне сезоне.

У прошлом колу је изгубио од Манчестер ситија са 2:0. Родри је постигао први гол у 14. минуту, а Алварез други у 61. минуту. Шампион се није много трудио јер је ионако са пола снаге стигао до ове победе.

Последњу победу "оштрице" су оствариле против Брентфорда 1:0 почетком децембра, а осим тог тријумфа остварили су још само један, против Вулверхамптона. Ово ће им бити доба прилика да остваре прву победу у гостима ове сезоне, јер су ван свог Брамал лејна освојили само два бода, ремијима против Брајтона и Астон виле коју су тако спречили да се домогне лидерке позиције у Премијер лиги.

НАШ ПРЕДЛОГ: 2&0-3 (квота 2,28)

ПОГЛЕДАЈТЕ ПОСЛЕДЊУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"
 

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!

РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.

04. 12. 2025. у 13:20

ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд

ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд

Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.

04. 12. 2025. у 11:36

Коментари (0)

ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...