МОЖЕ ЛИ МИТРОВИЋ ДО НОВОГ ХЕТ-ТРИКА? Српски репрезентативци доминирају у Саудијској Арабији

В.М.

06. 11. 2023. у 08:38

У оквиру четвртог кола азијске Лиге шампиона фудбалери Мумбаја ће дочекати Ал Хилал (15.00).

У прошлом колу овог такмичења такође су се састали данашњи ривали, а српски репрезентативци су били у главним улогама.

Ал Хилал је славио са 6:0, а Александар Митровић је доминирао са три постигнута гола, такође, у листу стрелаца се уписао и Сергеј Милинковић Савић. Посебно је био импресиван наступ најбољег стрелца у историји српске репрезентације који се ''шалио'' са играчима Мумбаја, а раскошни таленат показао је у 80. минута када је маказицама затресао мрежу противника за 4:0.

Генерално гледано популарни Митрогол не престаје да решета мреже од свог доласка у Саудијску Арабију и на 15 утакмица за ''плави талас'' је постигао исто толико голова уз три подељене асистенције.

Добре игре приказује и његов репрезентативни другар Сергеј Милинковић Савић који је због сјајних наступа у октобру месецу добио награду за најбољег играча саудијске лиге.

Чета Жоржа Жезуса се налази у невероватној серији од девет везаних победа у свим такмичењима и заузима прва место како у домаћем првенству, тако и у групи ''Д'' азијске Лиге шампиона.

Данашњи противник биће им Мумбај који се само математички није опростио од проласка у наредну рунду, али је после три одиграна кола зацементиран за дно групе без освојеног бода и са гол-разликом 0:11.

Очекујемо нову рутинску победу ''плавог таласа''.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС

НАШ ТИП: 2&3-6 (квота 1,53)

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 14:59

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 14:24