"БОГИЊА ПРОВИНЦИЈЕ" ГОСТУЈЕ НА ОСИМОВОМ ПЛАЦУ: Аталанта још није примила гол из игре у Лиги Европе

О. М.

26. 10. 2023. у 10:36

У трећем колу групне фазе Лиге Европе Штурм из Граца дочекује Аталанту. Утакмица је на програму у четвртак од 18 часова и 45 минута на Плацу Ивице Осима у Грацу.

БОГИЊА ПРОВИНЦИЈЕ ГОСТУЈЕ НА ОСИМОВОМ ПЛАЦУ: Аталанта још није примила гол из игре у Лиги Европе

У последњем мечу Лиге Европе Штурм је у гостима победио Раков са 1:0. Вилијем Бовинг је у 24. минуту постигао једини погодак на мечу.

Пре меча са Раковом, Штурм је на свом терену изгубио од Спортинга са 2:1, а тренутно заузима трећу позицију на табели са три освојена бода. У аустријској Бундеслиги су на првој позицији са 27 бодова, четири више од другопласираног Салцбурга. У последњих осам такмичарских утакмица забележили су шест победа и по један реми и пораз. Претходног викенда су "окренули" Хартберг који је водио са 1:0, али су са два гола "Шварцији" стигли до победе.

Вилијам Бовинг, који је постигао гол у прве две групне утакмице Лиге Европе, пропустио је утакмицу против Хартберга, а неизвестна је и за данашњи дуел.

У претходном мечу Лиге Европе Аталанта је у гостима победила Спортинг са 2:1. Рано су повели са 2:0, а домаћи су смањили крајем утакмице из казненог ударца.

Та победа донела је Аталанти прву позицију на табели, јер је пре тријумфа над Спортингом успела да савлада Раков код куће са 2:0. У италијанској Серији А заузимају шесту позицију са 16 бодова, једним мање од четвртопласираног Наполија. У последњих седам такмичарских утакмица забележили су пет победа и по један реми и пораз.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: X2&2+ (квота 1,62)

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 13:13

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 12:24

НИЈЕ ТАЈНА... Фудбалски савез Србије се огласио поводом ситуације са репрезентативцем наше земље пред ЕУРО 2024

"НИЈЕ ТАЈНА..." Фудбалски савез Србије се огласио поводом ситуације са репрезентативцем наше земље пред ЕУРО 2024

Фудбалска репрезентаација Србије ће учешћем на ЕУРО 2024 чији је домаћин овог лета Немачка први пут од 2000. бити део Европског првенства, а један важан члан наше националне селекције, Немања Гудељ, "бије битку" да после незгодне повреде - дође у прилику да заигра на шампионату "старог континента".

29. 04. 2024. у 13:28