ШАМПИОН ВЕЋ ПОЧЕО ДА ПОСРЋЕ: На Босуил у право време долази слабашни противник

О. М.

11. 08. 2023. у 11:37 >> 11:37

ШАМПИОН Белгије Ројал Антверпен дочекује екипу Кортајка на свом "Босуил" стадиону у оквиру трећег кола Жупилер про лиге. Утакмица се игра од 20 часова и 45 минута.

Антверпен је у прошлом колу изгубио од Андерлехта. Бранилац титуле играо је добро током целог меча, имао већи посед лопте, али није имао пролаз до противничког гола. У надокнади времена првог полувремена, новајлија Каспер Долберг је постигао једини гол за Андерлехт са беле тачке.

Пре тог меча шампион је у мечу првог кола минималним резултатом 1:0 савладао екипу Серкл Брижа.

Ројал Антверпен је прошлу сезону завршио са веома добрим резултатима. Oсим првенства, освојили су и Куп Белгије, победивши у финалу Мехелен са 2:0, а почетком ове сезоне и Суперкуп против истог противника, после пенала.

Али, почетак нове сезоне бар резултатски, не обећава понављање ових успеха.

Кортрајк је до сада одиграо два меча у лигашком делу такмичења и оба је изгубио, од Гента и од Сент Тројдена. У претходних шест мечева постигли су само четири гола, а примили 11. Кортријк је прошлу сезону завршио на 14. месту и једва је успео да избегне испадање.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&3+ (квота 1,63)

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36