БРИЖ БИ ДА УПИШЕ ПРВУ ЛИГАШКУ ПОБЕДУ: Домаћин му је правио проблеме прошле сезоне

06. 08. 2023. у 12:35

БЕЛГИЈСКИ великан гостује Вестерлоу на ''Хет Кајпјеу'' (18:30).

Фото Profimedia

Бриж је своју лигашку кампању започео поделом бодова са Мехеленом прошлог викенда (1:1). Роб Шуфс је постигао први гол на мечу у 38. минуту, али је Игор Тијаго изједначио за Бриж у 65. минуту са беле тачке. Ипак, потпуног преокрета није било а главни кривац за то је Де Кајпер који је искључен 15 минута пре краја.

Након тога, гост је преко недеље поражен од Архуса у квалификацијама за Лигу конферецнија са 0:1, али у првом мечу је славио резултатом 3:0 тако да је осигурао пролаз у наредну фазу.

Вестерло је, у међувремену, такође ремизирао своју прву утакмицу надокнадивиши заостат од два гола против Еупена. ''Панде'' су повеле са 2:0 у 55 минуту, али данашњи домаћин се није предавао и погоцима Де Кемпахенена и Николаса Мадсена дошао је до вредног бода.

Што се тиче међусобних дуела, Вестерло је прошле сезоне правио проблеме Брижу. Савладао га је на његовом терену (0:2), а на ''Хет Кајпјеу'' је било 0:0.

Верујемо да је дошло време да белгијски великан коначно слави против данашњег ривала.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ТИП: 2 (квота 2,05)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Рафаел Надал је ово урадио у Шпанији и руски медији су због тога почели да крше закон

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Али, имају они и те како много заједничких црта. Људскост би могла да се уведе на ту "заједничку листу" након најновије вести о Шпанцу која је и Русију затекла.

30. 04. 2024. у 12:46