"СТУДЕНТИ" ЖЕЛЕ У ВРХ ТАБЕЛЕ: Херманштат без пораза у гостима

О. М.

04. 08. 2023. у 12:00 >> 12:00

РУМУНСКА Суперлига се наставља овог петка утакмицом између Университатее из Крајове и Херманштада. Меч се игра од 20 часова и 30 минута на стадиону "Јон Облеменко".

СТУДЕНТИ ЖЕЛЕ У ВРХ ТАБЕЛЕ: Херманштат без пораза у гостима

Универзитатеа улази у овај меч након окршаја са Клужом. Тај меч је завршен резултатом 1:1. Екипа из Крајове постигла је први гол на почетку меча, тачније у 10. минуту када је Александру Крету погодио мрежу. Од тог тренутка почела је офанзива Клужа и изједначење је стигло у 39. минуту.

Пре ремија са Клужом, Унуверзитатеа је играла без голова против Оцелула, а на старту сезоне победила је Динамо из Букурешта у гостима са 2:0.

У припремном делу сезоне "студенти" су савладали Славију са 3:2, али су изгубили од Локомотиве из Пловдива. Тренутно се налази на осмом месту на табели, али то није реална позиција за тим од кога се ове године очекује да се бори за врх табеле.

Хермансштат у меч против Универзитатее улази после победе над УТА Арадом резултатом 2:1. Гостујућа екипа прва је постигла гол у 31. минуту, а у другом полувремену Херманштат је изједначио и повео за само шест минута.

Данашњи гост је и на мечу пре тога показао надмоћ против Политехнике. Тај меч завршен је победом од 3:1, а једини пораз у текућој сезони ова екипа је доживела на свом стадиону од Фарула који је славио минималну победу од 1:0.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,68)

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36