"ВИНАРИ" ИДУ НА СЕВЕР ПО БОДОВЕ: Тукуман игра веома слабо код куће

13. 06. 2023. у 09:14

АТЛЕТИКО ТУКУМАН дочекује екипу Годој круза на стадиону Хозе Фијеро у оквиру 20. кола аргентинске Примере. Меч се игра у ноћи између уторка и среде по нашем времену.

ВИНАРИ ИДУ НА СЕВЕР ПО БОДОВЕ: Тукуман игра веома слабо код куће

Профимедиа

"Гиганти са севера" су у прошлом колу поражени са 2:1 на гостовању Ланусу, иако су први дошли у вођство преко Матеа Коронела. Домаћи су преокренули головима Веге у 35, а потом и Раула Лојазе у трећем минуту надокнаде првог полувремена.

У последњих пет мечева доживели су три пораза, највише због тога што веома тешко долазе у прилику да постигну гол. Са 15 голова у 19 утакмица трећи су најгори тим у целој лиги. Сада су на 24. месту на табели, имају 18 бода и једино је Арсенал Саранди гори од њих по бодовима. Такође, Тукуман не игра добро код куће. Ове сезоне имају само две победе на свом стадиону.

Превише је успона и падова у игри Годој круза. У прошлом колу "винари" су забележили  победу над Индепендијентеом од 2:1, а пре тога су као гости изгубили од Њуелса са 2:0, победили Гимназију са 2:0 и ремизирали са Хураканом.

Прошле године у дуелу ових екипа у Тукуману било је 1:1.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: X2&0-3 (квота 1,75)

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35

НОВА ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до пре неки дан су деловали прилично моћно, а како и не би када су малтене "почистили" Лос Анђелес Лејкерсе из НБА плеј-офа, али актуелни шампиони сада се налазе у проблему.

06. 05. 2024. у 20:13

УБИЈЕН АЛЕКСАНДР ПЕЛЕШЕНКО: Двоструки шампион Европе погинуо у Украјини

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.

06. 05. 2024. у 15:30