КОЛУБАРА БЕЗ ПРИТИСКА У НОВОМ САДУ: Бодови су потребнији домаћину, али у дуелу ових екипа до сада није било голова

О. М.

25. 04. 2023. у 11:05

У првој утакмици другог кола плеј-аута Моцарт Бет Супер лиге Србије Младост ГАТ ће у Новом Саду дочекати екипу Колубаре. Биће то реприза њиховог дуела од пре три недеље на истом стадиону који је завршен без голова.

У дуелу првопласиране екипе и "фењераша" плеј-аута за опстанак бодови су много потребнији домаћину.

Младост је последња на табели, али је у првом колу доигравања смањила заостатак за Спартаком на само два поена. Суботичани су на 14. месту које води у бараж, док нишки Раднички, који је у зони сигурног опстанка, Новосађанима бежи шест бодова на 12. месту.

Младост је до првих бодова у плеј-ауту стигла управо у Нишу где је са 1:0 савладала Раднички, голом Марковића у 58. минуту.

Колубара је до пред сам крај регуларног дела водила битку за пласман у ''плеј-оф'', али је на крају ипак завршила у ''плеј-ауту'', где има комфорних 11 бодова предности у односу на лучанску Младост која стрепи јер је прва испод линије опстанка. Управо је Младост из Лучана у првом колу плеј-аута савладала Лазаревчане са 1:0, голом Станисављевића у осмом минуту.

Једина два сусрета ових екипа у историји одиграна су ове сезоне и ни на једном није било голова.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој