РОНАЛДО ПРОТИВ "ВИТЕЗОВА ПУСТИЊЕ": Ал Адал нема победу против данашњег ривала

О. М.

04. 04. 2023. у 12:15

АЛ НАСР Кристијана Роналда гостује Ал Адалу у 22. рунди најјаче лиге Саудијске Арабије.

РОНАЛДО ПРОТИВ ВИТЕЗОВА ПУСТИЊЕ: Ал Адал нема победу против данашњег ривала

Ал Наср је други на табели са 49 бодова, једним мање од Итихада који му је нанео једини два пораза у лиги, други са минималних 1:0 пре нешто мање од месец дана. После тог пораза мало је недостајало да уследи нови шок, у виду пораза од Абхе која је водила са 1:0 до 78. минута, али тада су Кристијано Роналдо и Талиска, два најбоља стрелца тима, донели преокрет. Роналдо је тим голом прекинуо 300 минута дуг пост кад су голови за Ал Наср у питању.

Ал Адал је претпоследњи, 15. у лиги из које испадају три тима, са 17 бодова, пет мање од Ал Вехде која је прва у зони спаса на 13. месту. Адал је у прошлом колу освојио бод на гостовању Феихи, а пре тога је поражен на свом терену од Ал Раеда, чиме је прекинуо низ од четири утакмице без пораза.

Ал Адал никад није освојио ни бод против Ал Насра, а биће ово први пут да Кристијано Роналдо гостује "витезовима пустиње".

НАШ ПРЕДЛОГ: 2-2&3+ (квота 2,32)

НЕВИЂЕН ТРИЛЕР У ФИНАЛУ АБА ЛИГЕ: Звезда добила Партизан у невероватном дербију!

Црвена звезда је повела са 1:0 у финалу АБА лиге након што је у првој утакмици, пред својом публиком у некадашњем "Пиониру", победила Партизан - коначан резултат био је 83:82 после много узбуђења и двоипосатне кошаркашке драме. Исти ривали ће у истом, скроз црвено-белом амбијенту, играти у среду од 19.30, а шампион "Јадрана" ће постати екипа која дође до три тријумфа.

13. 05. 2024. у 23:01 >> 23:01