ФЕНЕР ВАДИ ФЛЕКЕ ИЗ ДЕРБИЈА: Домаћин четири меча без тријумфа

ВЕЛИКАН из Истанбула гостује екипи Газијантепа у оквиру 19. кола турске Супер лиге.

ФЕНЕР ВАДИ ФЛЕКЕ ИЗ ДЕРБИЈА: Домаћин четири меча без тријумфа

Foto: Profimedia

Пулени португалског стручњака Жоржа Жесуса су протеклог викенда доживели тежак пораз од градског ривала Галатасараја на свом "Шукру Сараџолу" стадиону 3:0. То је клубу из Истанбула четврти кикс након 17 одиграних утакмица у сезони. Екипа Фенербахчеа се налази на другом месту на табели са 35 освојених бодова.

Домаћин нема тријумф на претходне четири утакмице у шампионату. Чета Ерола Булута је у прошлом колу одиграла нерешено на гостовању Истанбулу 1:1. Фудбалери Газијантепа тренутно заузимају 12. позицију турске Супер лиге уз 19 сакупљених бодова и оствареном гол-разликом 23:24.

Популарни "канаринци" су савладали данашњег ривала у минулом међусобном дуелу измешу два тима резутатом 3:2. Фенер мора да вади флеке из дербија, тако да саветујемо да одиграте чисту двојку, квота је врло примамљива.


НАШ ПРЕДЛОГ: 2 (квота 1,75)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо урадили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије

ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо урадили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије

Најновије вести којима су заједнички именитељи Русија и Кина десиле су се захваљујући састанку председника те две државе. А управо у Кини, у Пекингу, пре неки дан су о многим темама разговарали Си Ђинпинг и Владимир Путин. Данас је у дело почео да се спроводи један од кинеско-руских договора.

26. 05. 2026. у 12:34

Коментари (0)

Заштитите себе и породицу од усијаног ентеријера аутомобила: Зашто све више возача пре лета затамњује стакла