ПРЕДЛОГ ИЗ АЗИЈЕ: Хрват шест мечева не зна за пораз у првенству
ЕКИПА Дамака састаје се са Ал Вехдом у оквиру 10. кола најелитније лиге Саудијске Арабије
Профимедиа
Чета хрватског стручњака Крешимира Режића је непоражена на претходних шест утакмица у првенству. Екипа Дамака је остварила две победе и четири ремија. Последњи у прошлом колу пред својим навијачима против Ал Етифака 0:0. Домаћин је тренутно шестопласирани тим на табели са 16 освојених бодова.
Фудбалери Ал Вехде улазе у меч после пораза од Ал Итихада минималним резултатом. То је изабраницима Манола Хименеза чак пети кикс од почетка сезоне. Након осам одиграних кола гости заузимају 12. место уз седам сакупљених бодова и оствареном гол-разликом 4:9.
У минулом међусобном дуелу између два клуба домаћин је изгубио резултатом 1:0. Дамак је тренутно у бољој форми од тима из Меке, међутим очекујемо неизвестан меч где предлажемо да покушате са дуплом шансом уз максимум три гола на утакмици.
Препоручујемо
ГАЛАТА ПОБЕДОМ ПРЕУЗИМА ПРВО МЕСТО: У госте јој долази локални ривал
25. 12. 2022. у 09:18
БИВШИ ПАРТИЗАНОВЦИ "КРЕШУ" КРИЛА "ЦРНИМ ОРЛОВИМА": Бешикташ стиже на гостовање у Газијантеп
25. 12. 2022. у 11:28 >> 11:28
ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
24. 03. 2026. у 13:15
ДЕТОНАЦИЈА У ХУМСКОЈ Партизан доводи репрезентативца Србије и то ког
ТРАНСФЕР бомба на помолу!
24. 03. 2026. у 11:33
СРБИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА! Био репрезентативац, играо против Мајкла Џордана, па узео милион у квизу на РТС-у
Телевизијски квиз "Потера" често пред камере изведе људе са необичним биографијама, али је овонедељно издање донело причу која је подсетила на златна времена југословенске кошарке.
24. 03. 2026. у 05:50 >> 06:43
Коментари (0)