"ЦРВЕНИ ЂАВОЛИ" РЕДОМ ГАЗЕ: "Господари града" редовно губе у Каиру
ТИМ Ал Ахлија састаје се са Ал Итихадом у заосталом мечу 4. кола египатске Премијер лиге.
Foto: Profimedia
Популарни "црвени ђаволи" играју фантастично у новој сезони, после пет одиграних кола једини су тим у првенству који има максималан учинак. Екипа Ал Ахлија је заслужено лидер на табели са 15 бодова, један мање има другопласирани актуелни шампион Замалек.
Фудбалери Ал Итихада након пет одиграних мечева у шампионату имају три победе и два пораза. Последњи у прошлом колу на гостовању Фјучуру минималним резултатом. Тим из Александрије се налази на шестом месту Премијер лиге уз девет сакупљених бодова и оствареном гол-разликом 6:4.
Домаћи су тријумфовали против "господара града" у сваком од претходних пет међусобних дуела. "Црвени-ђаволи" су апсолутни фаворити у вечерашњем двобоју у Каиру и све сем нове победе Ал Ахлија биће изненађење.
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
ХАОС: Чувени фудбалер паузирао каријеру да би био уз болесну супругу, а она га - ПРЕВАРИЛА!
Живот стварно пише драме...
17. 12. 2025. у 19:20
БУРА У СПОРТУ! Једна држава најстроже забранила да се овај број ИКАДА ВИШЕ користи на дресовима, да ли ће сад и друга?!
Најновије вести из Немачке личе на недавне из Италије.
17. 12. 2025. у 14:15
Коментари (0)