"ГРМЉАВИНА" НА БАЛЕАРИМА: Србин закључава мрежу "пирата"

Н.П.

28. 10. 2022. у 15:13 >> 15:13

ФУДБАЛЕРИ Еспањола гостују Мајорки у првом мечу 12. кола шпанске Ла лиге.

ГРМЉАВИНА НА БАЛЕАРИМА: Србин закључава мрежу пирата

Популарни "пирати" су у прошлом колу остварили важну победу на "Местаљи" против Валенсије 2:1. Повели су "слепи мишеви" голом Едисона Каванија из пенала у 52. минуту, да би преокрет и победу Мајорки донели погоцима Ведат Мурићи из пенала у 66. и Ли Канг-Ин у 83. минуту сусрета.

Предраг Рајковић бранио је цео меч, док је Матија Настасић ушао у 76. минуту. Мајорка је уписала трећу победу у првенству и налази се на 12. месту на табели са исто толико освојених бодова.

Екипа Еспањола је након минималног пораза на гостовању Осасуни одиграла нерешено у прошлом колу са Елчеом на домаћем терену 2:2. Клуб из Барселоне се налази на 14. месту Ла лиге, са десет освојених бодова и гол-разликом 14:19.

У минулом међусобном дуелу између два клуба "пирати" су изгубили од "плаво-белих" 1:0. Очекује нас нови неизвестан меч на Балеарима, где верујемо да ће репрезентативац Србије Предраг Рајковић закључати мрежу домаћина, али опет предлажемо да будете опрезни и покушате са дуплом шансом на Мајорку, из максимум три гола на утакмици.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-3 (квота 1,58)

АЛБАНЦИ НАПАЛИ СРПСКЕ НАВИЈАЧЕ! Почели тучу на ЕУРО 2024, али када се чуло Јуриииш! - нису се провели добро (ВИДЕО)

АЛБАНЦИ НАПАЛИ СРПСКЕ НАВИЈАЧЕ! Почели тучу на ЕУРО 2024, али када се чуло "Јуриииш!" - нису се провели добро (ВИДЕО)

Пред дерби меч 1. кола Европског првенства у фудбалу, у коме играју Србија и Енглеска, много тога бурног дешава се и на улицама Немачке, земље-домаћина ЕУРО 2024.

16. 06. 2024. у 16:40 >> 18:14

РЕВАНШ АЛБАНЦИМА ОД ГРОБАРА И ДЕЛИЈА: Ово се на ЕУРО 2024 десило дан након што се величала велика Албанија (ФОТО)

РЕВАНШ АЛБАНЦИМА ОД "ГРОБАРА" И "ДЕЛИЈА": Ово се на ЕУРО 2024 десило дан након што се величала велика Албанија (ФОТО)

16. 06. 2024. у 13:51