Н.П.

28. 08. 2022. у 08:56

ДАНАС У 17.00 на стадиону "Чика Дача" састају се Раднички из Крагујевца и Партизан у мечу 8. кола Супер лиге.

ПАРНИ ВАЉАК ПУНИМ ГАСОМ КРОЗ ШУМАДИЈУ! Црно-бели против сталне муштерије

"Црно-бели" ће играти јесен у Европи. Изабраници Гордана Петрића су у плеј-офу за пласман у групну Фазу Лиге Конференција савладали малтешли Хамрун укупним резултатом 7:4.

У свом последњем наступу у првенству Партизан је у Новом Саду савладао Младост ГАТ 1:0. Домаћи тим је у осмом минуту имао најбољу прилику када је сам пред голмана Партизана Александра Поповића изашао Андрија Радуловић, упутио је ударац, а лопта је отишла тик поред гола.

Није било много шанси на обе стране све до 57. минута када прилику поново има екипа Младости. Са двадесетак метара је шутирао Никола Поповић, а интервенцију је забележио голман "црно-белих". Партизан је прву озбиљнију шансу имао у 66. минуту, пошто је пречку из слободног ударца погодио Немања Јовић. Голман Поповић је у четвртом минуту надокнаде спречио Илију Бабића да постигне гол за домаћу екипу, да би само минут касније Партизан дошао до победе после гола Светозара Марковића. Центаршут је упутио Фусени Дијабате, а Марковић је био највиши у скоку. Клуб из Хумске тренутно заузима 11. место на табели са осам освојених бодова након пет одиграних утакмица.

Раднички из Крагујевца је на "Градском стадиону" крај Моравице у Ивањици победио Јавор са минималних 1:0. Важна победа за тим са “Чика Даче”. Надали су се домаћи фудбалери да би могли до другог места на табели после кикса Војводине. Ипак, Јавор је остао празних руку на свом буњишту. Са друге стране Раднички из Крагујевца је најавио излазак из кризе против Чукаричког. Против “брђана” су испустили два бода, али не и против Јавора. Три бода Крагујевчанима донео је Видовић у 64. минуту. Раднички је са девет бодова тренутно на десетој позицији у Супер лиги уз остварену гол-разлику 4:5.

Партизан је савладао "црвене ђаволе" на сваком од претходних десет међусобних дуела између клубова. Последњи пут су се састали на стадиону у Хумској 20. фебруара 2022. године. "Црно-бели" су славили резултатом 2:0 а стрелци су били Рикардо Гомеш и Милош Јојић.

Пулени Гордана Петрића су фаворити у данашњем окршају на "Чика Дачи" и све сем победе гостију биће велико изненађење. Квота на двојку је мала и предлажемо да је појачате головима.

Samo za čitaoce NovostiTip AdmiralBet je spremio specijalni paket dobrodošlice. Klikom na link OVDE ili na bilo koji od banera, registrujte se i uzmite 1000 Freebeta bez DEPOSITA. Uživajte u klađenju bez rizika, neka prvi put bude na nas! Da bi ste dobili Freebet morate verifikovati svoj nalog.

Freebet se dodeljuje najkasnije sutradan do 12h i traje 72h od dodele!
REGISTRUJ SE!

НАШ ПРЕДЛОГ: 2&2-5 (квота 1,58)

МРАЧНА СТРАНА ИСТИНЕ: У Украјини убијен двоструки шампион Европе - ружне прошлости

РАТ у Украјини и даље је, са правом, један од најважнијих догађаја на свету, а најновије вести везане за тај оружани сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из спорта.

07. 05. 2024. у 21:47

БУРНО! Љути тренер Звезде Јанис Сферопулос напустио конференцију за штампу - иако је изборио финале АБА лиге!

Црвена звезда се пласирала у финале АБА лиге. То би, само по себи, требало да доведе до задовољног наступа њеног тренера пред новинарима, али...

07. 05. 2024. у 22:21