ЗАНИМЉИВ ДУЕЛ У БРАЗИЛУ: "Рибари" дочекују "бикове"
БИЋЕ ово својеврстан дерби средине табеле. Наиме, оба клуба имају по 17 бодова и налазе се на осмом, односно деветом месту.
Foto: Profimedia
Славни Сантос дочекаће Ред Бул Брагантино у оквиру 12. кола бразилске Серије А. "Рибари" који су изендрили фудбалере као што су Пеле и Нејмар започели су нову сезону по систему "топло-хладно" и никако да остваре низ добрих резултата - у претходних пет мечева остварили су један пораз, три ремија и тријумф.
Биће ово својеврстан дерби средине табеле. Наиме, оба клуба имају по 17 бодова и налазе се на осмом, односно деветом месту.
Сантос на терену предводе млади Маркос Леонардо и искусни Лео Баптистао. Тинејџер кога већ пореде са највећим именима бразилског фудбала заинтересовао је европске гиганте, а питање је времена када ће се преселити на Стари континент.
Што се Брагантина тиче, бразилски огранак чувеног Ред Була има јасан циљ, а то је промоција младих играча. Императив резултата практично да не постоји, ипак, у будућности можемо да очекујемо "бикове" у самом врху Серије А.
На симпатичном стадиону "Урбано Калдеира" очекује се врела атмосфера, домаћи су фаворити, али треба бити опрезан. Због тога смо се одлучили за дуплу шансу уз највише три поготка на мечу.
НАШ ТИП: 1X&0-3 (квота 1,65)
Препоручујемо
КВОТА ЈЕ ОДЛИЧНА, ВРЕДИ ПРОБАТИ! Јусуфија у грчевитој борби за опстанак
18. 06. 2022. у 10:45
ЂУРИЦА ПРЕДЛАЖЕ: Након јучерашњег погођеног тикета ево нових предлога
18. 06. 2022. у 10:28
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
СРБИН НОВА СВЕТСКА ФИЛМСКА ЗВЕЗДА: Бобан Марјановић у средњовековном спектаклу - и сви га се плаше (ФОТО)
Бобан Марјановић је као кошаркаш опчинио свет бравурама и у Европи и у НБА лиги, а као глумац можда највише у "Џону Вику", где је "делио" филмско платно са Кијануом Ривсом. Сада има нову улогу.
24. 12. 2025. у 17:13
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Летонија урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
24. 12. 2025. у 12:08
Коментари (0)