СРБИН ВОДИ "ЗЕЛЕНЕ" У ФИНАЛЕ: Ламиа - Панатинаикос

Н.П.

27. 04. 2022. у 10:22

ПУЛЕНИ нашег Ивана Јовановића гостују тиму Ђанлуке Фесте у реванш мечу полуфинала Купа Грчке.

СРБИН ВОДИ ЗЕЛЕНЕ У ФИНАЛЕ: Ламиа - Панатинаикос

Фото архива ВН

"Зелени" су у првом дуелу у престоници победили са 1:0, голом Фотиса Ионидиса у 19. минуту утакмице.


Домаћину би евентуалан пласман у финале био огроман успех, пошто у првенству пружају јако лоше партије, уз Смирнис су главни кандидати за селидбу у нижи ранг.


Атињани немају никакву шансу за освајање титуле, иако су у дербију савладали лидера Олимпијакос са резултатом 1:0, налазе се на 4. месту на табели са 51 бодом, два мање од трећепласираног Ариса чија позиција гарантује играње у Европи следеће сезоне.


Гости су много квалитетнији ривал од Ламије и очекујемо да то потврде на терену у вечерашњем окршају на стадиону "Мунисипал", и остваре нови тријумф који би их одвео у финале Купа.


НАШ ПРЕДЛОГ: 2 (квота 1,70)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Лудило! Здравко Мамић продао Звездине фудбалере Костова и Авдића за 50 милиона евра!

Лудило! Здравко Мамић "продао" Звездине фудбалере Костова и Авдића за 50 милиона евра!

Ако неко зна да продаје балканске фудбалере богатим европским клубовима, онда је то свакако дугогодишњи "алфа и омега" Динама из Загреба, Здравко Мамић. А баш он је одушевљен двојицом Звездиних младих фудбалера и убеђен је да ће донети огроман новац новом/старом шампиону Србије.

27. 04. 2026. у 15:34

Коментари (0)

Овације за Шпанску питу: Ирфан Менсур и Фондација Mozzart пронашли рецепт за успех