ЛОПЕТЕГИ ЖЕЛИ У ЛИГУ ШАМПИОНА: Леванте - Севиља

Н.П.

21. 04. 2022. у 08:33 >> 08:39

КЛУБ из Валенсије састаје се са "црвено-белима" у мечу 33. кола шпанске Примере.

ЛОПЕТЕГИ ЖЕЛИ У ЛИГУ ШАМПИОНА: Леванте - Севиља

Фото: ЕПА

Екипа Алесија Лисћија је након пораза од Барселоне код куће (2:3) одиграла сјајан меч на гостовању Гранади и славила са 1:4, међутим, и даље се налази у зони испадања на 19. месту на табели са 25 бодова.


Тим Хулена Лопетегија је у прошлом колу изгубио у дербију пред својим навијачима од Реал Мадрида после преокрета, резултат на семафору је био 2:3. Севиља заузима 4. позицију у Примери са 60 освојених бодова, само једним мање од другопласираног Атлетико Мадрида.

Фото: ЕПА


"Црвено-бели" су победили популарне "жабе" у сваком од претходна три међусобна сусрета, имају шансу да тријумфом дођу до места које директно води у Лигу шампиона следеће сезоне, тако да саветујемо да одиграте двојку, квота је одлична.


НАШ ПРЕДЛОГ: 2 (квота 2,20)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФУНКЦИЈА! Драгутин Топић дочекао подвиг ћерке Ангелине, а онда добио позив који се не одбија

ФУНКЦИЈА! Драгутин Топић дочекао подвиг ћерке Ангелине, а онда добио позив који се не одбија

ВЕЛИКИ успех остварила је наша млада, сјајна атлетичарка Ангелина Топић, прескочишви први пут летвицу подигнуту на чак два метра и оборивши тако државни рекорд. Њен отац Драгутин, и сам легендарни скакач у вис, тада је био срећан и поносан. А од данас - из још једног разлога.

26. 02. 2026. у 14:05

Коментари (0)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје