ОТКЉУЧАНЕ МРЕЖЕ У АЈНДХОВЕНУ: ПСВ - Лестер

Н.П.

14. 04. 2022. у 09:53

"ФИЛИПСОВЦИ" дочекују "лисице" у реванш мечу четвртфинала Лиге конференција.

Профимедиа

У првом дуелу на "Кинг Пауер" стадиону и поред велике борбе меч је завршен са најнепопуларнијим резултатом 0:0.

Изабраници Роџера Шмита су били успешни у првенству, савладали су РКЦ Валвајк са 2:0, док фудбалери Брендана Роџерса улазе у сусрет након победе над Кристал Паласом (2:1).

"Филипсовци" пред својим навијачима играју сјајно, док "лисице" играју отворен фудбал, очекујемо да оба клуба у вечерашњем окршају у Ајндховену постигну по гол.

НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 1,68)

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 13:13

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 12:24