"МЕРАКЛИЈЕ" СПРЕМАЈУ ОСВЕТУ НА ЧАИРУ: Раднички - Нови Пазар

Н.П.

25. 02. 2022. у 11:16

НИШЛИЈЕ дочекују тим са Јошанице у утакмици 24. кола Супер лиге Србије.

МЕРАКЛИЈЕ СПРЕМАЈУ ОСВЕТУ НА ЧАИРУ: Раднички - Нови Пазар

Профимедиа

Фудбалери тренера Радослава Батака су након испадања из осмине финала Купа од Црвене звезде на Маракани, одиграли у прошлом колу реми без голова на "крову" против Вождовца, заузимају тек 10. место на табели са 28 бодова.


На клупи гостију ће дебитовати нови сеф стручног штаба Томислав Сивић, наследио је Драгана Радојичића који је поднео оставку након пораза на домаћем терену од Колубаре (1:2), Нови Пазар је тренутно на претпоследњем 15. месту у Супер лиги са 17 освојених бодова. 

 
"Мераклије" имају мотив више за победом на Чаиру, пошто су изгубили последња два међусобна сусрета од данашњег ривала укупним резултатом 5:2.


НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,80)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке, па је то чак довело и до тога да реагује председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп, а онда и до једног шок-обрта.

11. 03. 2026. у 19:25

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља