ПРЕДРАГ ЈОКАНОВИЋ: Санта Клара из другог плана
* Тренер у Португалији
FOTO: Privatna arhiva
ПОРТУГАЛИЈА 1
БЕНФИКА - ЖИЛ ВИСЕНТЕ 1
Мореиренсе – Каса Пиа 1X
Санта Клара – Тондела 1
Естрела – АВС 1X
ЕСТОРИЛ – СПОРТИНГ 2
Алверка – Гимараеш 0-2
Брага – Насионал 1
АРОУКА – ПОРТО 2
Фамаликао – Рио Аве 0-2
ПОРТУГАЛИЈА 2
Визела – Леишоеш 1
Бенфика Б – Торенсе 1X
Пенафиел – Фелжеираш ГГ
Спортинг Б – Маритимо 0-2
Академико В. – Портимоненсе 0-2
Феиренсе – Луситанија 1X
Фаренсе – Шавеш 1X
Фереира – Порто Б 1X&0-3
Леирија – Оливеиренсе 1
Као у најбољим данима, Порто у досадашњем делу првенства има максиналан учинак од шест победа, притом је дао 15 голова а само један примио. Наравно, сигурице су још Бенфика и Спортинг. За оне који воле мало „јаче“ квоте, нека пробају са кечевима на Брагу и Санта Клару. Код друголигаша издвојио бих и кеца на Леирију.
КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)
Најновије вести са Зимских олимпијских игара "Милано - Кортина 2026" запрепастиле су свет.
14. 02. 2026. у 19:52
ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!
"Највећи слом у историји". Тим речима поједини медији описују оно што је главни фаворит за злато у уметничком клизању, Американац руског порекла Иља Маљинин, доживео у финалу Олимпијских игара "Милано / Кортина 2026".
14. 02. 2026. у 18:43
РОДИО СЕ НОВИ "ДЕЛИЈА", ЗВАЋЕ СЕ - КИЛИЈАН! Црвена звезда објавила радосну вест
Најновије вести из ФК Црвена звезда су - радосне природе.
14. 02. 2026. у 12:11
Коментари (0)