ЛА ЛИГА: Симеоне гура госте у амбис!

В.Д.

20. 04. 2022. у 13:48

У 33. колу шпанске Примере састају се Атлетико Мадрид и слабашна Гранада

У последњих пар утакмица проблеми у игри Атлетико Мадрида су све видљивији. "Јорганџије" нису блистале у мечу са Еспањолом, али су на крају победиле голом из пенала у стотом минуту утакмице.

На "Ванда Метрополитано" долази Гранада, тим из зоне испадања. Пулени Дијега Симеонеа имају прилику да упишу нову победу и на тај начин се учврсте на позицији која води у Лигу шампиона.

Тим из Андалузије на добром је путу да испадне у Сегунду. Гранада је у прошлом колу на свом терену убедљиво поражена од директног конкурента за опстанак Левантеа са 1:4.

Гостима су бодови потребни за бег из опасне зоне, али лоша форма на последњих пар утакмица наговештава још један пораз. Атлетико је далеко квалитетнији од данашњег ривала, уз то игра на домаћем терену.

Гранада у гостима има само једну победу у последња четири месеца. У првом делу сезоне Гранада је славила са 2:1, тако да су "јорганџије" расположене за освету. Верујемо да бодови остају у престоници.

НАШ ТИП: 1 (квота 1,4)

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24