ДЕЛОВИ ЛЕДИНАЦА И СРЕМСКИХ КАРЛОВАЦА БЕЗ ВОДЕ: Хаварија на водоводу у околини Новог Сада
ЗБОГ радова на санацији хаварије, без воде ће данас у Лединцима од 8 до 17 сати бити улице Карађорђева и Вука Караџића.
Фото: Архива
У насељу Черат у Сремским Карловцима, из истог разлога, славине ће бити суве до 14 часова.
Из новосадског ЈКП „Водовод и канализација“ напомињу да постоји могућност да у току радова, уколико за тим буде потребе, блокада водоводне мреже буде продужена и проширена.
Препоручујемо
ИМУНИЗАЦИЈА И У ТРЖНОМ ЦЕНТРУ БИГ: Од понедељка још један вакцинални пункт у Новом Саду
09. 05. 2021. у 14:16
ПОДИГНУТА ОПТУЖНИЦА ПРОТИВ СЛОБЕ ВАСИЋА? Због насиља у породици певач иде пред суд
08. 05. 2021. у 16:03
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака
ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.
02. 05. 2026. у 21:42
Коментари (0)