У НЕДЕЉУ ТРАДИЦИОНАЛНИ ВАШАР: У Бачкој Тополи укинута ванредна ситуација
ПОСЛЕ неколико месеци, у недељу ће се поново одржати традиционални вашар у Бачкој Тополи. Штаб за ванредне ситуације општине Бачка Топола, узимајући у обзир епидемиолошку ситуацију, укинуо је ванредну ситуацију у Општини.
Фото Ј. Л.
Тако су се стекли услови да се у недељу одржи традиционални вашар. У заједничкој организацији Општине, Дома здравља „др Хаџи Јанош“ и Црвеног крста, вакцина против корона вируса биће доступна у дому на вашаришту током трајања Вашара, од 7 до 13 часова, без регистрације. За то време особље Дома здравља ће бесплатно вршити мерење шећера у крви и крвни притисак.
Општина Бачка Топола апелује на поштовање епидемиолошких прописа, како би се спречило поновно распламсавање епидемије. Комунални инспектори ће вршити проверу поштовања епидемиолошких прописа.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)