ЕПИДЕМИЈА У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Прешево испред Врања по броју новоинфицираних
НАЈНОВИЈИ подаци Завода за јавно здравље у Врању показују охрабрујуће податке по броју новоинфицираних у Пчињском округу.
Фото: Ј.С.
По први пут након неколико месеци Врање нема највећи број новооболелих, већ Прешево. У Сваком случају у целом округу бројке показују стабилизацију епидемиолошке ситуације.
Од 304 јуче обрађених узорка из Пчињског округа, 42 су позитивна на коронавирус.
Највише заражених је из Прешева 11, по 10 из Врања и Сурдулице, 9 из Бујановца и 2 из Владичиног Хана.
У Трговишту и Босилеграду нема евидентираних нових случајева.
ЛАВРОВ ОТКРИО ПАКЛЕНИ ПЛАН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Ово је главни циљ Америке и Израела
МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров рекао је да је један од циљева америчко-израелског напада да се унесе раздор између земаља региона - између држава Персијског залива, између Ирана и његових арапских суседа.
05. 03. 2026. у 09:45
АЗЕРБЕЈЏАН ПРЕТИ ИРАНУ ОДМАЗДОМ НАКОН НАПАДА! Свет тоне дубље у хаос, драматична ескалација сукоба на Блиском истоку
ШЕСТИ дан рата, Блиски исток је у пламену након нових ваздушних напада. Размена ватре између савезништва САД-Израел и Ирана достиже критичну тачку, док су под ударом градови, аеродроми, војне базе и дипломатска упоришта.
05. 03. 2026. у 06:53 >> 07:48
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)